LKS Agricola Klimontów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ludzie wierzą ,ze aby osiągnąć sukces,trzeba wstawać rano.Otóż nie trzeba wstawać w dobrym humorze. Marcel Achard
  • Aktualności:
  • 2019-10-20 NIEDŹWIEDŹ II 🆚 AGRICOLA KLIMONTÓW 1️⃣-4️⃣
  • 2018-11-07 Nowy news
  • 2018-10-16 Nowy news
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Maszycanka Maszyce - Zawisza Sulechów 7:2
  • Kapitol Racławice - Spartak Wielkanoc - Gołcza 2:3
  • Trątnowianka Trątnowice - Ekler Baranówka 1:2
  • Spartak Charsznica - Agricola Klimontów 5:1
  • Płomien Kościelec - Orzeł Iwanowice II 7:3
  • Sparta Skrzeszowice - Olimpia Czaple Wielkie 4:0

Agricola - Spartak Wielkanoc
Ładowanie...

Zebranie sprawozdawcze

• autor: Prezes-GC, 2017-01-11 19:52

Coroczne zebranie sprawozdawcze

LKS Agricola Klimontów.

Zebranie Sprawozdawcze.

7 I 2017 w remizie OSP Klimontów odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze LKS Agricola Klimontów.

Mimo mroźnej aury frekwencja była zadowalająca, a ilość osób pomogła wprowadzić ciekawe zagadnienia podczas dyskusji na temat planów na przyszłość.

Zebranie sprawnie poprowadził jednogłośnie wybrany na jego przewodniczącego Dawid Wawrzeń.

Sportową działalność klubu podsumował Prezes Michał Stanek. Wspomniał iż zajmowane miejsce w tabeli to wypadkowa wielu niekorzystnych czynników, które już się zmieniają na lepsze, co najlepiej widać w obecnie rozgrywanych meczach w Kazimierskiej Lidze Futsalu. Od 17 I rozpocznie się okres przygotowywawczy do rundy wiosennej na którym zajęcia prowadził będzie dotychczasowy trener Eugeniusz Śpiewak.

Działalność poza sportową podsumował członek zarządu Piotr Stanek. Na początku imiennie podziękował wszystkim osobą i firmą, które wspierają Agricolę.
W 2016 roku udało się zorganizować więcej niż założono na ostatnim zebraniu.

Udało się rozpocząć budowę mini Placu Zabaw Agricola na udostępnionej od straży działce. Powstały tam domek do zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawkami, w co wkład miało także miejscowe OSP.

Z okazji Dnia Dziecka Agricola zorganizowała festyn z konkursami i zabawami dla dzieci zakończony ich meczem.

Dużym wyzwaniem okazało się zorganizowanie I Turnieju Sportowego Wsi z Agricolą. Udało się zachęcić 9 miejscowości naszej gminy do czynnego udziału, co biorąc pod uwagę inne ważne wydarzenie odbywające się w tym czasie w gminie jest dużym sukcesem.

Agricola zorganizowała Piknik Rodzin(n)y Agricoli - Festyn Zakończenia Wakacji zapraszając na niego ponad 100 byłych i obecnych zawodników. Na festynie po tradycyjnym meczu zaproszonych wręczono statuetki Zasłużonych dla Agricoli.
W kategori działacz-sponsor wyróżnienie za wieloletnią działalność otrzymał Grzegorz Cichy.
Jako zawodnika wyróżniono Tomasza Podstawę.

LKS Agricola w Tym roku wydał własne koszulki polo i czapeczki dla Kibiców.

Udało się przeprowadzić prace wyrównawcze na działce przekazanej przez Gminę Agricoli do użytkowania na 10 lat.
Były to 2 dni pracy ciężkim sprzętem za co należy podziękować firmie Markop - Mariusz Gołdyn.

Ocenę-Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił jej członek Michał Stachura, podkreślając w niej zasadność wydawania każdej złotówki z budżetu klubu.

W przeprowadzonym Głosowaniu zarząd otrzymał absolutorium głosami w stosunku 19 za, 0 wstrzymujących i 0 przeciwnych.

Plany na najbliższy rok wyglądają następująco:
Wzmocnienie pozycji w ligowej tabeli.
Doprowadzenie wody na działkę.
Zrobienie murawy na boisku szkolnym w Klimontowie, które w przyszłości ma służyć Agricoli (ponad 27 tys. zł. Zebranie wiejskie przeznaczyło na ten cel pieniądze z Funduszu Sołeckiego ).
Kontynuacja budowy Placu Zabaw Agricola - proponowany jest zakup karuzeli dla dzieci.
Przewiezienie na działkę kontenera Agricoli z Opatkowic.
Zorganizowanie II Turnieju Wsi z Agricolą i III Pikniku Rodziny Agricoli - Zakończenia Wakacji.
W razie możliwość finansowych, jednak na dalszym planie jest ogrodzenie działki użytkowanej przez Agricolę.

W związku z trudną sytuacją Gminy prace te będą robione ze środków własnych (poza wspomnianym wyjątkiem).

Mamy nadzieję, że poprawa sytuacji finansowej Gminy pozwoli na dofinansowanie boiska które będzie też użytkowane przez szkołę.

O tym mówił również przybyły na zebranie Grzegorz Cichy burmistrz Gminy i Miasta Proszowice.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rada Sołecka Klimontowa
Agrogama Proszowice